O firmie

Firma XCAR jest prężnie rozwijającą się jednostką w branży motoryzacyjnej. Swoją działalność prowadzimy w regionie Polski południowo – wschodniej, głównie na Podkarpaciu.

Świadczymy usługi z zakresu przyciemniania szyb samochodowych, ozonowania pojazdów, czyszczenia tapicerek samochodowych, foteli oraz dywanów, wykładzin i mebli. Zajmujemy się sprzedażą i montażem xeonów, czujników parkowania, świateł do jazdy dziennej oraz różnych gadżetów tuningowych. Dodatkowo wykonujemy usługi w zakresie wykonywania reklam na pojazdach.

Prowadzimy sprzedaż nie tylko detaliczną, ale również hurtową. Warto zapoznać się z ofertą, gdyż jest ona bardzo konkurencyjna. Bardzo cenimy sobie współpracę i możliwość rozwoju, dlatego współpracujemy ze sklepami motoryzacyjnymi oraz stacjami benzynowymi, a także chętnie nawiążemy współpracę z nowymi partnerami handlowymi.

Naszym głównym priorytetem jest satysfakcja i zadowolenie każdego klienta. Dlatego szczególną uwagę zwracamy na jakość, precyzję i dokładność wykonania przy realizacji zamówień. Wierzymy, że zadowolony klient to stały klient i mamy nadzieję, że również Państwo dołączą do grona naszych klientów.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ ZE SZCZEGÓŁOWĄ OFERTĄ